Categories
Uncategorized

Makina me Qera

Makina me Qira  makina me qera aeroport
Rinas, Tiranë, Durrës, çmim fantastic ekonomike dhe automjete te reja.
Rent Point Albania# 1 për makina me qira në Shqipëri
Siguracion dhe taksa të përfshira
Udhëto i qetë dhe i sigurtë me makina me qera nga Rent Point Albania. Siguracioni Kasko është i përfshirë ne çmim dhe nuk ka asnjë kosto të fshehur.

Makina me qira pa limit kilometrash
Shijoni udhëtimin tuaj pa u shqetësuar për distancën pasi automjetet e flotë sonë janë pa restriction kilometrash brenda territorit të Shqipërisë

Merre makinën në adresën tuaj
Makinën e sjellim tek adresa juaj duke ju kursyer kohë dhe kosto. Na kontaktoni për më shumë detaje.

Cfarë thonë klientët për ne
Komente reale nga klientët ne rrjetet Sociale

Fabion Syla
Fabion Syla
2022-02-18
Just wow,first they waited for me as a minimum 2and a 1/2 hours at the airport due to the fact my flight got not on time,my Hyundai had a incredible overall performance and become very monetary, man’s who labored there were very type
10/10
Bilal Amin
Bilal Amin
2022-01-01
Mr, Hrm Aga
Thanks in your aid,
Highly endorse
Trustworthy humans I had booked for eight days and everything goes smooth.
Below I mention No# of Mr, Hrm Aga
+355695875689
Muhammad Muaaz
Muhammad Muaaz
2021-12-14
Some human beings do not “beg” for 5 stars… This organization is one in all them. I were given contemporary Ford from them, exceptional car, amazing insurance coverage, not nosey people. Wasn’t evil while choosing up the car.. Professional conversation, terrific English speakers. THANK YOU
Alessandro Celestino
Alessandro Celestino
2021-09-30
Eccellente agenzia. Precisi, puntuali, corretti. Servizio svolto in aeroporto con responsabile che parlava un perfetto italiano. Noleggio according to 4 giorni di una Hyundai i10 con seggiolino. Consigliatissimi!
Marin Caka
Marin Caka
2021-09-16
These men are high-quality! We rented the auto on-line, and that they met us at the airport with a sign with my name. Awesome provider right right here! The first automobile we got had an problem with the A/C, and they inmediately switched it out for a higher car without even charging us the price difference. The automobile became brilliant, no problems whatsoever. When the apartment length ended, they met us on the automobile parking space we had left the car for the night time, saving us the hassle of driving it to their lot. Highly recommended for anyone looking to lease a automobile in Albania! Thank you very a whole lot!
Olha Bilan
Olha Bilan
2021-08-23
Good vehicles, friendly people
M.K.
M.K.
2021-08-21
Nie drogo, miła obsługa!😁 wypożyczyliśmy auto na 10 dni 🙂 oddanie samochodu bez większych problemów 😎
Іванна Дядюра
Іванна Дядюра
2021-06-26
Kompleksi Peshku
Kompleksi Peshku
2021-04-14
joti shermadhi
joti shermadhi
2021-03-23
I have rent a car from this organisation the are perfect !! On time.The auto was in perfect conditions !
Definitely suggest dis corporation and surely will visit them whilst ever I might be in dis country
Thank you
JOTI
Google rezultati i vlerësimit:five e 5,bazuar në 42 komente.
Pikat e Shërbimit
Pikat për marrje dhe dorëzimin e makinës me qira janë si më poshtë:

Tirana Airport (TIA) Rinas
Tirana City
Durres Port

Rent Point Albania
Me një flotë moderne dhe një gamë të gjerë automjetesh Rent Point Albania ju ofron çmimet më të mira dhe cilësi te lartë shërbimi në tregun e makina me qera. Nëse dëshironi të eksploroni Shqipërinë në mënyre te rehatshme, me kosto të ulët dhe pa humbur kohë ju duhet të merrni një makina me qira. Rent Point ofron shofer të dedikuar për makina me qera për dasma, evente ose ceremoni të ndryshme.

Opennig hours
Monday-Sunday: 24H/7

data@rentpoint.Al

+355695875689

Rental Terms

 

Follow us
Rent Point Albania ® 2022
Albanian
English

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *